WTH Certyfikowanym Dostawcą Tłumaczeniowym SAP

WTH Certyfikowanym Dostawcą Tłumaczeniowym SAP

W grudniu 2009 r. agencja Wratislavia Translation House została Certyfikowanym Dostawcą Tłumaczeniowym SAP w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego oraz niemieckiego na język polski.

Agencja Wratislavia Translation House była pierwszym na terytorium Polski dostawcą tłumaczeń dla SAP. W związku z tym możemy pochwalić się najdłuższym doświadczeniem w specjalistycznych tłumaczeniach SAP na polskim rynku.
Profesjonalne tłumaczenie systemów SAP wymaga zarówno wiedzy, jak i doświadczenia. Nasz zespół spełnia oba te wymogi, ponieważ brał udział w wieloletnim procesie lokalizacji systemów SAP w Polsce - począwszy od tłumaczenia SAP R/3, aż po produkty z platformy SAP NetWeaver, rozwiązania branżowe oraz oprogramowanie SAP Business One dla małych i średnich firm.

Certyfikat Dostawcy Tłumaczeniowego SAP, przyznany naszej agencji po przeprowadzeniu szczegółowego audytu, stanowi potwierdzenie kompetencji i wiedzy oferowanej przez Wratislavia Translation House zarówno w zakresie lokalizacji oprogramowania SAP, jak i tłumaczenia materiałów uzupełniających do systemów.