WTH członkiem AHK Polska

WTH członkiem AHK Polska

Miło nam ogłosić, że w 2015 roku spółka Wratislavia Translation House została członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska), która od dwudziestu lat działa na rzecz wspierania polskich firm w Niemczech i niemieckich firm w Polsce.

Ta prestiżowa organizacja zrzesza około 1000 sprawdzonych firm z Polski i Niemiec i jest największą bilateralną izbą w Polsce. AHK Polska oferuje swoim członkom szeroką platformę nawiązywania i pielęgnowania kontaktów biznesowych poprzez możliwość uczestnictwa w różnorodnych spotkaniach biznesowych, konferencjach, seminariach itp., a także liczne usługi doradcze i szkoleniowe wspierające firmy w ich rozwoju. Dzięki członkostwu zyskaliśmy możliwość promowania swojej firmy wśród pozostałych członków, korzystania z licznych profesjonalnych usług, a także dostęp do cennych informacji.

Członkostwo Wratislavia Translation House w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej to naturalny krok w rozwoju współpracy z firmami zza naszej zachodniej granicy.  Nie od dziś wiadomo, że Niemcy to największy partner gospodarczy Polski. Wrocław, w którym siedzibę ma nasza firma, z racji bliskości Niemiec oraz historycznych uwarunkowań jest idealnym miejscem do rozwoju takich kontaktów.