WTH i MorphoLogic Localisation na DSAG Jahreskongress 2011

Na stoisku J15 pogoda dopisała

Właśnie wróciłysmy z Lipska, gdzie w tym roku odbyła się konferencja niemieckojęzycznych użytkowników SAP zwana DSAG Jahreskongress.

W hali wystawowej na stoisku J15 dwóch doświadczonych Partnerów Tłumaczeniowych SAP – Wratislavia Translation House i MorphoLogic Localization – odpowiadało na wszelkie pytania związane z usługami tłumaczeń w zakresie SAP oraz technicznym wsparciem przy wprowadzaniu różnych wersji językowych systemu SAP podczas globalnych roll-outów.

Chciałybyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym, którzy dotarli na nasze stoisko podczas trzech dni kongresu. Bardzo dziękujemy za wymianę doświadczeń oraz informacje o wyzwaniach, z jakimi zmagają się Państwo podczas opracowywania lokalizacji systemów SAP. Jednym z tematów, który wciąż powracał podczas tych rozmów, była istotność wyboru odpowiedniej firmy tłumaczeniowej -  kompetetnej i doświadczonej w tłumaczeniu systemów SAP. Znajomość specyfiki systemu pozwala uniknąć wielu pułapek. Za prosty przykład niech posłuży przytoczone przez jednego z odwiedzających tłumaczenie "Buchungskreis" jako "booking cycle".

Mamy nadzieję, że tegoroczny kongres był dla Państwa owocny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za trzy dni spędzone wspólnie w Lipsku! Będzie nam bardzo miło spotkać Państwa za rok na konferencji DSAG Jahreskongress 2012 w Bremie.

Foto-relacja z tegorocznego kongresu jest już dostępna na naszym blogu.
Jeśli chcą Państwo się z nami skontaktować, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: wth@wth.pl.
Nasza firma jest także obecna na Twitterze oraz Facebooku. Zapraszamy do rozmowy z nami.