WTH na konferencji Localization World 2010

Localization World 2010, Berlin

W dniach 8-9 czerwca 2010 w Berlinie odbyła się coroczna konferencja Localization World. To jedna z najważniejszych konferencji w branży lokalizacyjnej.

W tym roku za tematem wiodącym było hasło „Know-how for Global Success”. Zaproszeni prelegenci – eksperci z branży lokalizacyjnej – dzielili się z uczestnikami konferencji zarówno szeroką wiedzą teoretyczną, jak i wskazówkami praktycznymi.

Naszą szczególną uwagę zwrócił ciekawy panel dyskusyjny „Gazing Into the Crystal Ball: Future of the Industry” – czyli odczytywanie przyszłości branży ze szklanej kuli. W jego trakcie zaproszeni goście przedstawiali swoje wizje rozwoju branży oraz próbowali przewidzieć zmiany, jakie mogą pojawić się na tym rynku.

Śledzenie i dostosowywanie do zmian zachodzących na rynku jest bardzo istotne w rozwoju agencji, a świadomość nadchodzących wyzwań umożliwia lepsze przygotowanie i szybsze reagowanie.

Bardzo spodobała nam się inicjatywa ELIA Social Hour przygotowana przez stowarzyszenie ELIA we współpracy ze zrzeszonymi agencjami. Podczas tej specjalnej godziny serwowane było niemieckie piwo, wybór mocniejszych trunków oraz słodkie smakołyki. Alkohole oraz słodycze przywieźli ze sobą przedstawiciele agencji zrzeszonych w ELIA i były to specjały charakterystyczne dla ich regionów.

Dziękujemy wszystkim za ciekawe tematy rozmów oraz długie dyskusje.
Do zobaczenia za rok na Localization World.

Galeria zdjęć z tegorocznej konferencji jest już dostępna na naszym blogu.
Zapraszamy również do obejrzenia autorskiego wideo - impresji na temat konferencji.