WTH na SAP Partner Forum 2010

Kuluary SAP Partner Forum 2010

W dniach od 18 do 20 maja 2010 w St. Leon-Rot/Niemcy, w pobliżu Walldorf – głównej siedziby SAP AG – odbyło się SAP Partner Forum, czyli coroczne spotkanie agencji, które współpracują z SAP AG przy projektach tłumaczeniowych i lokalizacyjnych.
W tym roku Partner Forum przyświecało motto „The Clear Path Forward”. Po turbulencjach na rynkach finansowych oraz nasileniu w ostatnim czasie klęsk żywiołowych, wszystkim nam, niezależnie od kraju pochodzenia, potrzebne jest tak optymistyczne przesłanie.

Tegoroczne Partner Forum należało do bardzo owocnych i przyciągnęło rekordową liczbę uczestników z agencji tłumaczeniowych z całego świata. Organizatorzy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie ciekawych prezentacji i warsztatów, a uczestnicy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami.

Dla Wratislavia Translation House – pierwszej polskiej agencji tłumaczeniowej, która rozpoczęła współpracę z SAP AG – było to już kolejne, szóste Partner Forum. Co roku nasze przedstawicielki udają się na spotkanie z SAP AG, niemieckim gigantem branży IT, aby uczestniczyć w wymianie wiedzy oraz doświadczeń. Dzięki temu możemy stale oferować naszym Klientom i Partnerom usługi w zakresie tłumaczeń SAP zgodne z najnowszym stanem wiedzy oraz aktualnymi standardami obowiązującymi na rynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z SAP Partner Forum na naszym blogu.