WTH na SAP PartnerEdge Roundtable 2014

WTH na SAP PartnerEdge Roundtable 2014

Tegoroczne spotkanie dostawców tłumaczeniowych SAP zwane SAP Language Services Forum 2014 poprzedzało inne ważne wydarzenie - Okrągły Stół SAP PartnerEdge dla Partnerów Tłumaczeniowych SAP (SAP Language Service Partners). Odbył się on 20 maja 2014r w siedzibie SAP AG. To organizowane co roku spotkanie przynosi zawsze owocne dyskusje na wspólne tematy oscylujące wokół tłumaczenia i lokalizacji systemów, rozwiązań i aplikacji SAP.

Dla agencji Wratislavia Translation House - Partnera Tłumaczeniowego SAP z już czteroletnim stażem w tym programie partnerskim - wydarzenie to stanowiło świetną okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także pozyskania nowych informacji. Przynależność do renomowanej społeczności Partnerów Tłumaczeniowych SAP stanowi powód do dumy. Nasza oferta wysokiej jakości usług tłumaczenia rozwiązań SAP zgodnie z najaktualniejszą wiedzą oraz obowiązującymi standardami stanowi rezultat tej bliskiej współpracy z SAP.

O SAP

Jako lider rynku aplikacji dla przedsiębiorstw*, firma SAP (NYSE: SAP) pomaga firmom dowolnej wielkości i z każdej branży lepiej zarządzać organizacją. Założona w 1972 roku firma SAP kontynuuje tradycje innowacji i wzrostu, jak przystało na prawdziwego lidera branży.

*Pod względem przychodów

O WTH

Wratislavia Translation House, Partner Tłumaczeniowy SAP, to profesjonalna agencja tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, specjalizująca się w realizacji złożonych projektów tłumaczeniowych – głównie o tematyce biznesowej, ekonomicznej, informatycznej oraz związanej z systemami SAP – z języków europejskich na język polski.

Zastrzeżenie prawne: Strona ta nie jest powiązana z SAP AG ani z grupą spółek SAP AG.