WTH na SLS Language Services Forum 2011

Spotkania podczas Forum 2011

W dniach od 18 do 20 maja 2010 w St. Leon-Rot/Niemcy, w pobliżu Walldorf – głównej siedziby SAP AG – odbyło się SLS Language Services Forum, czyli coroczne spotkanie agencji, które współpracują z SAP AG przy projektach tłumaczeniowych i lokalizacyjnych.

W tym roku Partner Forum przyświecało motto „Translate IT - on premise, on demand, on device”. Trzy dni Forum wypełnione były prezentacjami, warsztatami oraz wieczornymi spotkaniami, których celem była wymiana informacji związanych z tłumaczeniem SAP, pogłębianie wiedzy oraz zacieśnianie kontaktów pomiędzy dostawcami usług tłumaczeniowych współpracującymi z SAP.

Dla Wratislavia Translation House – pierwszej polskiej agencji tłumaczeniowej, która rozpoczęła współpracę z SAP AG – było to już kolejne, siódme Partner Forum. Co roku nasze przedstawicielki udają się na spotkanie z SAP AG, niemieckim gigantem branży IT, aby uczestniczyć w wymianie wiedzy oraz doświadczeń. Dzięki temu możemy stale oferować naszym Klientom i Partnerom usługi w zakresie tłumaczeń SAP zgodne z najnowszym stanem wiedzy oraz aktualnymi standardami obowiązującymi na rynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Forum na naszym blogu.