WTH na TM Europe i kwartalnym spotkaniu PSBT

WTH na TM-Europe i kwartalnym spotkaniu PSBT

Już po raz trzeci przedstawicielki Wratislavia Translation House brały udział w konferencji TM-Europe. Tym razem odbywała się ona w Warszawie, a jej motywem przewodnim było zarządzanie procesami w branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej, a także normy branżowe. W czasie konferencji nie brakowało okazji do ciekawych dyskusji, indywidualnych rozmów z przedstawicielami branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej oraz inspirującej wymiany doświadczeń.

Dzień przed konferencją - 28 września 2011 roku - odbyło się w Warszawie kwartalne spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń (PSBT). Jak informowałyśmy niedawno, nasza firma Wratislavia Translation House została przyjęta do stowarzyszenia i po raz pierwszy uczestniczyła w spotkaniu kwartalnym jako pełnoprawny członek PSBT. Bardzo dziękujemy przedstawicielom innych agencji tłumaczeniowych za ciepłe przyjęcie i wprowadzenie w bieżące kwestie.

Kwartalne spotkanie członków PSBT to świetna okazja do bliższego poznania, wymiany doświadczeń i twórczej dyskusji nad problemami istotnymi dla branży tłumaczeniowej w Polsce. Miłym akcentem na zakończenie dnia była galowa impreza jubileuszowa z okazji dziesięciolecia PSBT z udziałem przedstawicieli organizacji branżowych, a także gości z Polski i z zagranicy. Podczas imprezy wręczono nagrody dla osób wybitnie zasłużonych dla branży tłumaczeń.

Jeśli korzystają Państwo z mediów społecznościowych, nasza firma jest obecna na Twitterze oraz Facebooku. Zapraszamy do rozmowy z nami.

O TM-Europe
TM-Europe to międzynarodowa konferencja branży tłumaczeniowej, a patronat nad imprezą w Polsce sprawuje Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń.

O PSBT
Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń (PSBT) powstało w 2001 r. Jest to jedyna organizacja branżowa skupiająca profesjonalne biura świadczące usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne w Polsce.