WTH na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym PSBT

Na początku października 2013 r. w warszawskim klubie Harenda odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń, do którego Wratislavia Translation House ma przyjemność należeć. Wraz z grupą innych stowarzyszonych firm tłumaczeniowych skorzystałyśmy z okazji uczestniczenia w tym spotkaniu. Wydarzenia tego typu są doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z pełnym zakresem działań podejmowanych przez Stowarzyszenie, ich rezultatami, jak również do dogłębnego omówienia spraw nurtujących branżę tłumaczeniową i lokalizacyjną w Polsce.

Po zakończeniu spotkania odbyło się seminarium EUATC - PSBT, podczas którego można się było zapoznać z bieżącymi projektami prowadzonymi przez The European Union of Associations of Translation Companies.

Dziękujemy za zaproszenie oraz gościnę w klubie Harenda. Trzeba przyznać, że merytoryczne spotkanie z dala od sal konferencyjnych ma swój niepowtarzalny klimat, skłania do otwartości, sprzyja nowym pomysłom oraz niekończącym się dyskusjom w mniej formalnej atmosferze.

 

O PSBT
Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń (PSBT) powstało w 2001 r. Jest to jedyna organizacja branżowa skupiająca profesjonalne biura świadczące usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne w Polsce.

O EUATC
The European Union of Associations of Translation Companies (EUATC) jest organizacją zrzeszającą narodowe stowarzyszenia biur tłumaczeń z całej Europy.