Partner Tłumaczeniowy SAP

Partner Tłumaczeniowy SAP

W lipcu 2010 r. nasza agencja została oficjalnie przyjęta do programu SAP PartnerEdge jako Partner Tłumaczeniowy SAP (SAP Language Service Partner).

Członkowstwo w programie SAP PartnerEdge stanowi potwierdzenie rzetelności usług tłumaczeniowych w zakresie SAP świadczonych przez naszą agencję, kompetencji zespołu naszych tłumaczek, a także naszego wkładu w sukces Klientów SAP.

Audyt SAP

W 2009 r. agencja Wratislavia Translation House przeszła audyt SAP w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego oraz niemieckiego na język polski.

Nasza agencja otrzymała pozytywną ocenę audytorów SAP, co stanowi potwierdzenie kompetencji i wiedzy oferowanej przez Wratislavia Translation House zarówno w zakresie lokalizacji oprogramowania SAP, jak i tłumaczenia materiałów uzupełniających do systemów.

Pierwszy w Polsce dostawca usług tłumaczeniowych dla SAP

Nasza agencja od wielu lat jest zaangażowana w stałą współpracę z firmą SAP i jej partnerami oraz klientami. Zespół naszych tłumaczy brał udział w długotrwałym procesie lokalizacji systemów SAP w Polsce - począwszy od tłumaczenia SAP R/3, aż po produkty z platformy SAP NetWeaver, rozwiązania branżowe i oprogramowanie SAP Business One dla małych i średnich firm. Dzięki tak intensywnej współpracy posiadamy duże doświadczenie zarówno w tłumaczeniu całego spektrum systemów SAP, jak i materiałów związanym z tymi systemami - takich jak szkolenia czy dokumentacja dla użytkowników.

Specjaliści przeszkoleni przez SAP

Nasi tłumacze specjalizujący się w tematyce SAP, oprócz wieloletniego doświadczenia w tłumaczeniu systemów SAP, posiadają również wiedzę merytoryczną udokumentowaną certyfikatami ukończenia licznych szkoleń z zakresu zastosowania systemów SAP. To gwarancja dobrego przygotowania do tak specjalistycznych zadań tłumaczeniowych. Nasi specjaliści koordynujący pracę tłumaczy w systemach SAP ukończyli eksperckie szkolenia przeprowadzone przez pracowników centrali SAP.

Znajomość terminologii SAP

Zespół naszych tłumaczy uczestniczył w procesie opracowywania polskiej terminologii stosowanej w systemach SAP. Dokładna znajomość tej terminologii oraz jej specyfiki gwarantuje prawidłowe zastosowanie terminów SAP w realizowanych przez nas projektach tłumaczeniowych.

Nasza wiedza i doświadczenie może Państwu przynieść korzyści.

Jakie?

Tłumaczenia SAP

Jeśli Państwa firma wdraża lub rozwija oprogramowanie ERP firmy SAP, prosimy zapoznać się z naszą ofertą tłumaczeń SAP.