Usługi

Usługi tłumaczeniowe i uzupełniające

 

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksowe usługi - począwszy od tłumaczenia specjalistycznego i ogólnego, aż po skład DTP (przygotowanie do druku lub publikacji przetłumaczonych dokumentów) - obejmujące również zarządzanie zleconym projektem tłumaczeniowym. Na Państwa życzenie możemy więc przygotować przetłumaczone dokumenty wyglądające tak, jak oryginał, niezależnie od formatu przekazanych nam plików.

Usługi tłumaczeniowe - ogólne i specjalistyczne

Standardowy proces tłumaczenia obejmuje 3 etapy i angażuje 3 różnych lingwistów. W rezultacie gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług.

Specjalistyczne tłumaczenia SAP

Profesjonalne tłumaczenie systemów SAP wymaga zarówno wiedzy, jak i doświadczenia. Nasz zespół spełnia oba te wymogi, ponieważ brał udział w wieloletnim procesie lokalizacji systemów SAP w Polsce - począwszy od tłumaczenia SAP R/3, aż po produkty z platformy SAP NetWeaver, rozwiązania branżowe oraz oprogramowanie SAP Business One dla małych i średnich firm.


Usługi graficzne

Naszą ofertę uzupełniają usługi składu DTP oraz przygotowania graficznego dokumentów. Dzięki temu na Państwa życzenie możemy opracować końcowe materiały przygotowane do druku w drukarni lub do publikacji na stronach internetowych.