Tłumaczenia SAP

Tłumaczenia SAP

 

Do kogo skierowana jest ta usługa?

Jeśli Państwa firma aktualizuje wdrożone oprogramowanie ERP firmy SAP lub rozszerza jego zakres, możemy Państwa wspomóc naszymi umiejętnościami podczas tłumaczenia zarówno samego systemu, jak i szkoleń oraz instrukcji dla użytkowników. Nasza wiedza i doświadczenie w tłumaczeniu systemów SAP jest do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenie systemów SAP

Dzięki znajomości środowiska tłumaczeniowego SAP możemy zaoferować Państwu tłumaczenie systemów bez konieczności eksportowania zawartych w nich treści do innych aplikacji czy narzędzi. Tłumaczenie może się odbywać bezpośrednio w systemie. Na Państwa życzenie możemy także przygotować tłumaczenie wyeksportowanych plików zawierających treści systemowe. Podczas tłumaczenia plików poza środowiskiem systemowym wykorzystujemy zaawansowane narzędzia tłumaczeniowe umożliwiające zachowanie spójności terminologicznej.

Tłumaczenie materiałów uzupełniających

Systemom i rozwiązaniom SAP towarzyszą różnorodne materiały - począwszy od dokumentacji i materiałów dla użytkowników, przez materiały szkoleniowe przygotowane do przeprowadzania szkoleń stacjonarnych, jak i za pośrednictwem nowoczesnych technologii (e-learning), aż po szczegółowe opisy funkcjonalności oraz prezentacje. Podczas ich tłumaczenia konieczne jest zachowanie zgodności z tłumaczeniem samego systemu oraz prawidłowe zastosowanie terminologii SAP. Dzięki długoletniemu zaangażowaniu w proces lokalizacji systemów SAP na język polski, nasz zespół jest dobrze przygotowany do takich zadań.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą usługą, prosimy o kontakt.

 

Nasza agencja jest Partnerem Tłumaczeniowym SAP i posiada najdłuższe doświadczenie na polskim rynku w tłumaczeniu specjalistycznych systemów SAP oraz materiałów z nimi związanych.